Munzur'un çakıl taşları renkleniyor
![Munzur'un çakıl taşları renkleniyor 3](https://www.rupelanu.org/d/gallery/5_3.jpg)
Çeşitli tekniklerle boyamalar yapan 25 yaşındaki Dilan Şaylı ve 26 yaşındaki Eser Tat, yaptıkları ürünlerin beğenilip ilgi görmesiyle ilçe merkezindeki Pulur Mahallesi'nde atölye açtı.
Çeşitli tekniklerle boyamalar yapan 25 yaşındaki Dilan Şaylı ve 26 yaşındaki Eser Tat, yaptıkları ürünlerin beğenilip ilgi görmesiyle ilçe merkezindeki Pulur Mahallesi'nde atölye açtı.