Dersim'e sonbahar geldi
![Dersim'e sonbahar geldi 2](https://www.rupelanu.org/d/gallery/8_2.jpg)
Buradaki köyde yaşayan 71 yaşındaki Binali Doğan, "Burada baharda çiçekler açıyor ve sonbaharda da yapraklar solarak hep güzel manzaralar oluşturuyor. Bunlar tabiatımızın güzelliği, zenginliğidir" dedi
Buradaki köyde yaşayan 71 yaşındaki Binali Doğan, "Burada baharda çiçekler açıyor ve sonbaharda da yapraklar solarak hep güzel manzaralar oluşturuyor. Bunlar tabiatımızın güzelliği, zenginliğidir" dedi